Vylepšujeme, aneb Všechno zlé je k něčemu dobré

18.06.2020

Koronakrize nás nějakým způsobem zasáhla asi úplně všechny a nám na Loděnici se bohužel také nevyhnula. V souladu s vládními opatřeními jsme museli mít zavřeno stejně jako mnohé jiné restaurace a sezóna tak pro nás začala o dost později než jsme na Loděnici zvyklí. 

Jelikož se ale nekoukáme na sklenici jako na zpola prázdnou, rozhodli jsme se krize využít a čas, kterého obvykle nemáme nazbyt, jsme využili ke zvelebování Vaší oblíbené restaurace a areálu okolo ní. A tak začala rozsáhlá úprava. 

Loděnice dostala nový plášť v podobě vymalované fasády, holé stěny okolo spodní zahrádky jsme podbili dřevěnými trámky, ponatírali a pospravili jsme všechny lavičky a dokonce přikoupili i pár nových tak, aby se Vám u nás po zdlouhavé cyklistické vyjížďce dobře sedělo. 

A tím novinky zdaleka nekončí! Prostor na louce jsme maximálně využili a vytvořili zde pro Vás nová posezení. Vznikla tak krásná vyhlídková místa s pohledem na otevřenou scenérii řeky a její krásy. 

Samozřejmě nezůstalo jenom u venkovních změn. Záležet jsme si dali taktéž na úpravě naší nabídky jídel. Kromě již tradičních pokrmů, které jste si u nás tak oblíbili, jakými jsou uzená žebra s hořčicí a křenem a topinky s tradiční loděnickou tvarůžkovou pomazánkou, Vám nyní můžeme nabídnout také vynikající uzené vepřové kolínko nebo kuřecí stripsy a jako dezert výborné palačinky s čokoládovou polevou a mnoho dalších jídel. 

Těšíme se na Vás!