Letos jsme tady pro Vás i o Vánocích

12.12.2020

Tak už se nám tento ne pro všechny úplně jednoduchý rok chýlí ke konci a zbývá nám z něj už jen několik málo dnů. My na Loděnici si z něj ale rádi připomínáme hlavně ty dobré věci! Vzpomínáme, jak jsme všichni na jaře čelili neznámému nepříteli a společně si pomáhali, kde jen to šlo. Někteří šili roušky, jiní pomáhali ostatním svým umem a svýma rukama. Každý dělal jak nejlépe uměl, jenom abychom vše co nejrychleji zvládli. 

A vyplatilo se! Díky Vám jsme si mohli užít volnější letní měsíce a společně si vychutnat krásné chvilky s rodinou či přáteli na Loděnici v přírodě. Někteří jen tak, na kole nebo pěšky, jiní se přišli podívat na těch několik koncertů, které se nám podařilo v této nejednoduché době uspořádat. Pokáč, Křesťan, Voxel, a to nemluvě o víkendových hraních, které dotvářely pohodovou atmosféru v příjemném prostředí u řeky Opavy. 

Podzim a nyní zima nám už tolik nepřejí a situace opět není pro nikoho lehká. My na Loděnici se navíc museli potýkat nejenom se zákeřným neviditelným nepřítelem, ale také s přírodními živly. Ač jindy je nám lidem řeka dobrým pomocníkem, všichni dobře víme, jakou silou jindy klidná voda umí nečekaně udeřit. Na všem špatném je ale vždycky kus dobrého. Díky Vám všem jsme se na Loděnici opět přesvědčili, jak Vám na nás záleží. Dostávali jsme plno krásných zpráv a pohotových nabídek s pomocí. Moc Vám za to děkujeme, vážíme si toho! 

Jak praví jedno známé indické přísloví, nakonec je vždy všechno dobré, a pokud ne, pak to ještě není konec. Nikdo nevíme, kdy skončí toto neveselé období a náš každodenní boj, kterým si tento rok všichni musíme projít. Co ale víme s jistotou je, že tento rok se blíží ke svému konci mílovými kroky a do toho nového všichni vkládáme velkou spoustu nadějí. 

Jelikož tady máme letos skutečně rok plný změn, rozhodli jsme se pro Vás nechat Loděnici netradičně otevřenou i přes vánoční svátky, abyste si mohli při procházkách po okolní přírodě kolem řeky Opavy dát něco dobrého na zub a dopřát si vánoční pohodu společně s námi.


Štědrý den 24.12.                       otevřeno od 10:00 do 14:00

1. svátek vánoční 25.12.             zavřeno

2. svátek vánoční 26.12.            otevřeno od 11:00 do 16:00

27.12. až 31.12.2020                   otevřeno od 11:00 do 16:00

Uvedená otevírací doba přes vánoční svátky platí pouze v případě příznivého počasí. 


Krásné a pohodové Vánoce a šťastný Nový rok Vám přeje tým Loděnice.