Pokáč opět na Loděnici

29.06.2020

V pátek 26.6.2020 nám již podruhé na Loděnici do Děhylova přijel zahrát známý český muzikant, textař a písničkář Honza Pokorný, alias Pokáč. S počasím to sice zprvu vypadalo docela bledě, nakonec se ale celkem vyčasilo a my si tak mohli v klidu vychutnat nezapomenutelný hudební večer. 

Pokáč je známý svými promyšlenými hudebními texty a melodickými písněmi, které zaujmou mladé ale i vyzrálejší posluchače. Promyšlená satira na současné otázky, které se ve společnosti neustále řeší, stejně jako vtipně podané příběhy z každodenního života nás všech. Každý si v nich jednoduše najde to svoje.

Během dvouhodinového koncertu zahrál Pokáč nejznámější písně ze všech svých alb, jako jsou například Matfyzák na discu, V lese, Aromatické léto, Probuzení a přidal také písně nové, které se zatím na žádném albu neobjevily. Tak třeba píseň s titulem Nešahej na mě, která vtipným způsobem reflektuje momenty všedního života v době koronakrize, nebo třeba píseň s názvem I když jsme plešatý, kterou Pokáč v originále nazpíval se zpěvačkou Annou Slováčkovou, a která vznikla na podporu onkologicky nemocných pacientů. 

I přes ne úplně ideální počasí patří koncert Pokáče mezi jedny z nejlepších hudebních zážitků, který jsme si letos mohli na Loděnici v Děhylově poslechnout. Za pořadatele Vám již nyní můžeme prozradit, že se Pokáč se svými skvělými písněmi, ale též s novými singly, objeví na pódiu na Loděnici v Děhylově i v nadcházející sezóně 2021. 

I letos se však ještě můžete těšit na další výborné muzikanty z hudebního programu Loděnice Děhylov, který jsme si pro Vás na toto léto připravili. Na Loděnici se postupně objeví Robert Křesťan a Druhá Tráva, legendární kapela Plavci a pro všechny fanoušky Pokáče navíc také další vynikající textař a písničkář Voxel, se kterým Pokáč nahrál nejednu ze svých debutových písní. 

Těšíme se na Vás!