Letní program

GOLDEN HITS - 5.7.2020 od 15:00

V neděli 5.7. zahraje na Loděnici v Děhylově ostravská kapela Golden Hits, do jejíhož pop-rockového repertoáru patří zejména největší české a slovenské hity. 

Vynikající zpěvák, spíkr a lídr Pavel Dodo Doležal, kytarista a zpěvák Tony Kocián a bubeník Jarda Hlaváček. Můžete se těšit na parádní hudební show doprovázenou komicky vtipnými komentáři a skvělou českou a slovenskou muzikou v podání tohoto talentovaného hudebního tria. 

Událost na facebooku zde

Vstupné: Zdarma 


NADOBRO - 6.7.2020 od 15:00

V pondělí 6.7. Vám na sváteční odpoledne přijede zahrát kapela NADOBRO. 

Kapela má ve svém repertoáru převážně písně z žánru country, folk a bluegrass. Čtyři mistři svých nástrojů - kytara, basa, mandolína a banjo. Zároveň všichni čtyři vynikající vokalisté. Můžete se těšit na skvělý hudební zážitek.

Událost na facebooku zde

Vstupné: Zdarma


ROBERT KŘESŤAN A DRUHÁ TRÁVA - 10.7.2020

POZOR ZMĚNA TERMÍNU KONCERTU z Důvodu nařízení vlády. Zakoupené vstupenky na původní termín zůstávají PLATNÉ. 

10.7.2020 se na Loděnici v Děhylově odehraje již tradiční letní koncert vynikajících muzikantů Roberta Křesťana a kapely Druhá tráva. Druhá tráva je česká bluegrassová skupina, kterou v roce 1991 založili textař, zpěvák a kytarista Robert Křesťan a banjista Luboš Malina.

Jako předkapela vystoupí skupina Tygrasz, do jejíhož repertoáru patří zejména bluegrass s prvky country ale také newgrassu. 

Vstupné: V předprodeji 290,- Kč, na místě pak 320,- Kč.

Událost na facebooku zde

Vstupenky v prodeji zde


Honza Vančura a Plavci - 55 let na scéně 7.8.2020 od 19:00

V pátek 7. srpna v 19:00 vystoupí poprvé na Loděnici v Děhylově legendární kapela Plavci s Honzou Vančurou, která na české scéně se svými folkovými a country hity vystupuje už více než 55 let. Mezi nejznámější singly této vynikající skupiny, na které se můžete těšit, patří tituly jako Promovaní inženýři, Pole s bavlnou, Vím, vím, 500 mil a mnoho a mnoho dalších. Kapela vystoupí ve složení David Fiedler, Mario Bihári a Honza Vančura, který bude navíc hudební vystoupení provázet mluveným slovem a vzpomínkami na historii kapely.

Událost na facebooku zde

Vstupné: V předprodeji 250,- Kč. Vstupenky budou již brzy v prodeji.


VOXEL & Spol. - 28.8.2020

V pátek 28.8.2020 vystoupí na Loděnici v Děhylově známý textař písní a zpěvák VOXEL spolu se svou kapelou a zapojí se tak do série koncertů pořádaných na Loděnici v letní sezóně 2020.Těšit se můžete na chytlavé melodie a promyšlené texty tohoto multižánrového interpreta v okolí přírody poblíž řeky Opavy. 

Přijďte si spolu s námi vychutnat vynikající hudební zážitek spolu s vychlazeným pivkem v příjemném prostředí venkovního areálu Loděnice Děhylov. 

Vstupné: V předprodeji 290,- Kč, na místě pak 320,- Kč. 

Událost na facebooku zde

Vstupenky v prodeji zde