Hlavní program

Pátek 19. srpna od 19:00

Skupina HOP TROP je stálicí na scéně trampské hudby už plných 40 let, a od svého vzniku hraje stále v původním složení: Jaroslav SAMSON Lenk - akustická kytara, zpěv, Ladislav HUBERŤÁK Kučera - akustická kytara, zpěv, Jaromír ŠROUB Vondra - kontrabas, zpěv, Nebudou chybět ani známé hity jako je Amazonka, Tři kříže, Jonatán...

Vstupné: 340,- Kč


Sobota 20. srpna od 20:00

POZOR ZRUŠENO!!!

Open Air Velký Letní Koncert v areálu Loděnice Děhylov proběhne v malebném prostředí přímo na břehu řeky Opavy.

Děti do 12 let včetně zdarma. 

Vstupné: 350,- Kč


Neděle 21. srpna od 16:00 

Původem americký folkový zpěvák a písničkář Collin Rymer vystoupí tentokrát za doprovodu své kapely. Collin se již řadu let věnuje americkému folku s přesahem do blues i country. Mezi jeho oblíbence patří např. americký folkový písničkář Bob Dylan, kanadský zpěvák Neil Young a mnoho dalších. Collin Rymer je také textařem a skladatelem vlastních písní, které v neděli zahraje v aranžmá s kapelou. 

Vstupné: Zdarma


Sobota 27. srpna od 19:00

Ivan HLAS byl se svým triem v minulosti našim častým hostem. Letní open air koncert se ponese v poetickém duchu, který přesně zapadá do prostředí našeho areálu u řeky. Společně s Ivanem vystoupí Norbi Kovcs a Olin Nejezchleba. 

Děti do 12 let včetně zdarma.

Vstupné: 340,- Kč


Neděle 28. srpna od 15:30

Autentické podání, ryzí vlastní tvorba i pár cover verzi známých písní. Monika krásně zpívá, její písně jsou melodicky hravé a jistě vás příjemně naladí. Karol je ženatý svobodný gorol z okolí Třince a jeho krásné písně píše život sám. Doprovodí je výborný kontrabasista Tom a možná ještě další skvělí muzikanti. Jejich kombinace slibuje pestrý hudební zážitek.

Buďte u toho. 


Pátek 2. září od 19:00

Fleret již jednoznačně patří mezi legendy na naší hudební scéně. Svým osobitým, originálním a neopakovatelným projevem baví fanoušky po celé zemi a také daleko za hranicemi. U zrodu toho všeho stáli Zdeněk Hrachový, přezdívaný Hrach, a Petr Chrastina. U nás si zahráli naposled asi před 15 ti léty a to ještě s Jarmilou Šulákovou. 

Vstupné: 340,- Kč


Neděle 4. září od 15:30

Mladá ostravská kapela hraje písně vlastní tvorby, ale do svého repertoáru občas zařadí i písně Jaromíra Nohavici. Ladný zvuk akordeonu ve spojení s akustickou kytarou a osobitým humorem ve stylu folk-pop-rocku.Přijďte si poslechnout, zazpívat, zatancovat, a hlavně užít si společně s námi krásnou neděli a na chvíli zapomenout na všechno špatné a užít si den!

Vstupné:  Zdarma


Pátek 9. září od 19:00

Tradiční Letní Koncert POKÁČE v areálu Loděnice Děhylov. Písničkář Jan Pokorný alias POKÁČ píše nové písně jako o závod, od svých fanoušků získal Slavíka, oženil se a společně se ženou Eliškou oslavili první narozeniny syna Teodora. To vše stihl za pár měsíců od posledního koncertu u nás. Je fakt v životní formě a na Loděnici už jako doma.

- Děti do 8 let vstupné zdarma.
- Bohaté občerstvení ve dvou bistrech a několika stáncích.
- Příjezd autem (parkování přímo u Loděnice, nebo odstavné parkoviště u vlakového nádraží), vlakem, autobusem nebo na kole.
- Možnost stanování za poplatek.

Vstupné: 420,- Kč