Aktuality

I přes vydatné deště, které zasáhly Moravskoslezský kraj minulý týden, se nám na Loděnici naštěstí potopa vyhnula. Jakou silou umí řeka udeřit a jakým nezkrotným živlem umí být už z minulosti bohužel víme.

Koronakrize nás nějakým způsobem zasáhla asi úplně všechny a nám na Loděnici se bohužel také nevyhnula. V souladu s vládními opatřeními jsme museli mít zavřeno stejně jako mnohé jiné restaurace a sezóna tak pro nás začala o dost později než jsme na Loděnici zvyklí.

Dovolte nám abychom Vás informovali o právě probíhající rekonstrukci povrchu cyklotrasy č.5 (tzv. jantarová stezka), která vede z Poruby k nám na Loděnici. Kromě již rozběhnuté opravy mostku u řeky v Třebovicích bude od 11.5. asi na měsíc a půl (cca. do 30.6.) uzavřen úsek kolem rybníka Štěpán. Objízdná trasa je dobře označena tabulkami a šipkami a...

V pondělí 11.5. jsme znovu zahájili provoz naší venkovní restaurace a otevřeno je denně od 10:00 do 20:00. Těšit se můžete také na pravidelnou nedělní živou muziku, tři trampolíny, novou dětskou lanovku (od 10.6.), rozšířenou nabídku jídel a nápojů na nových krásných dřevěných tabulích.