Aktuality

Tak už se nám tento ne pro všechny úplně jednoduchý rok chýlí ke konci a zbývá nám z něj už jen několik málo dnů. My na Loděnici si z něj ale rádi připomínáme hlavně ty dobré věci! Vzpomínáme, jak jsme všichni na jaře čelili neznámému nepříteli a společně si pomáhali, kde jen to šlo. Někteří šili roušky, jiní pomáhali...

Prázdniny již sice skončily, ale krásné počasí nám přeje i nadále. Vzhledem k velmi teplému počasí v září jsme se rozhodli ponechat i nadále prodlouženou prázdninovou otevírací dobu.

Po rekonstrukci povrchu cyklotrasy č.5, která vede z Poruby k nám na Loděnici, trvající déle než dva měsíce, je tato trasa pro cyklisty opět zpřístupněná.

Tradiční letní koncert Roberta Křesťana a kapely Druhá Tráva je s Loděnicí spjatý stejně neodmyslitelně jako samotná řeka Opava. Jen málokdo vystupoval na Loděnici tolikrát, jako právě tato kapela. Přesto se těmto vynikajícím muzikantům vždy podaří okouzlit publikum a vytvořit na Loděnici hudební atmosféru jako nikomu jinému.

V pátek 26.6.2020 nám již podruhé na Loděnici do Děhylova přijel zahrát známý český muzikant, textař a písničkář Honza Pokorný, alias Pokáč. S počasím to sice zprvu vypadalo docela bledě, nakonec se ale celkem vyčasilo a my si tak mohli v klidu vychutnat nezapomenutelný hudební večer.